WWW.SOSAKOS.CZ

spolek SOSÁK & ŠKOLKA ROZMARÝN - dětská skupina

Podpořte nás

Budeme velmi rádi, pokud se nám rozhodnete pomáhat. Existuje mnoho druhů pomoci, proto ji rozdělujeme do několika kategorií, abyste si mohli lépe vybrat tu, která vám vyhovuje. Řídíme se heslem "Není malých darů" a těšíme se z každé drobnosti.

1. JE TO DŘINA, ALE I RADOST (Dobrovolník)

Na každou akci potřebujeme asistenty / dobrovolníky. Nejedná se jen o nezajímavou a nudnou činnost. Pro každou akci jsou potřeba pořadatelé, fotografové, novináři amatéři, obsluha s vlastní invencí, lidé ke stánkům s tvořivými dílnami, dámy, co napečou buchty. Stále hledáme schopné grafiky, kteří by vytvořili propagační materiály. Uvítáme i pomoc s Facebookovým profilem. Ale potřebujeme i statné muže pro stavbu a bourání zázemí. Aktuální informace budou zveřejňovány v sekci Aktuality.

2. DARUJTE SAMI (Individuální dárce)

Jako individuální dárce můžete občanskému sdružení SOSák přispět několika způsoby:

  • zasláním peněz na účet číslo: 182629706/0300,
  • vložením peněz do pokladny (dobrovolný příspěvek na akci),
  • zakoupením výrobků z naší dílny dle aktuální nabídky.

3. PŘEMLUVTE ŠÉFA (Firemní dárce)

Pro každou akci potřebujeme hmotné zajištění, třeba zrovna Vaše firma může pomoci. Vždy jsme připraveni vystavit potvrzení o daru. Dle rozsahu daru nabízíme i umístění reklamních log při akci a další způsoby spolupráce.

Co nejvíce potřebujeme: tisk (vstupenky, plakáty), grafické a IT práce, spotřební materiál - papíry, čtvrtky, laminovací fólie, pastelky, mobilní toalety, stany, jídlo a pití dle typu akce, mediální podporu a samozřejmě i peníze :-)